Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy egyelőre elméleti kérdést szeretnék feltenni nektek, kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapaszalatotokra. :)

    Én sokáig Philips borotvákat (kettőt, abból egyik jelenleg is tartalék borotva) használtam és mindkettővel meg voltam elégedve, hatékonyan nyírtak, és körkéseket se kellett cserélni. Egyedül az volt velük a problémám, hogy a Philips rendszerét nem bírja az arcbőröm, nagyon kipirosodott utána és égetett is. :(((

    Ezért áttértem Braunra, körülbelül két éve egy series 3 320s-4-et használok, és jó borotva jól össze is van rakva, és amiért vettem (irritációmentes borotválkozás) azt teljesíti is, szépen is nyír bár az össze-vissza növő szőröket csak több irányba tudom leküzdeni vele, de ez annyira nem zavar.

    Ami a gondom, hogy ennél a Braunnál csak egybe cserélhető a pakk, bár igazából ezzel még nem lenne problémám, de nálam 1 év eddig az amit bírt a gyári, és amit utána vettem az is. Árba meg 8-9 ezres körül mozog, amit évente kissé soknak tartok, rejtély hogy másoknak miért megy el több évig is egy szita...

    Viszont nemrég ajánlották nekem a Remington márkát, ami egy kis utánaolvasás után nekem is szimpatikus, de azt szeretném megkérdezni, hogy a körkéses borotváival van tapasztalatotok?
    Én 30 körülért láttam tőlük már jól felszereltnek mondható darabokat is, pl: [link] de a márkát nem ismerem, borotválkozásra ugyanúgy szokni kell mint a Philipset, vagy a Remingtonok kíméletesebbek?

    Azért kérdezem, mert gondolkodok abban hogy még egy borotvaegységet veszek a Braunhoz de mielőtt az kilyukad visszatérek körkésesre, de nem tudom hogy mennyire kíméletes a Remington, mert ha az hasonló mint a Philips rendszere, akkor inkább nem kockáztatok, és maradnék a Braunnál... :F

    Válaszotokat előre is köszönöm szépen! :R :R

Új hozzászólás Aktív témák