Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • redbulz

    tag

    válasz _Smooth #6466 üzenetére

    Nem egy IMAX azt szögezzük le(nem fog a lándzsa "fejbe szúrni" a képernyőről), de tudja és élvezhető, megadja a térhatást, térérzetet. Állíthatod is bizonyos szintek között a mélységét, azért én ezt feljebb is toltam az alapértelmezettnél és így jobbnak is tűnt. Sokat én sem tudtam még ezt a funkciót használni, (párom nem rajong érte, egyedül filmezni meg nem annyira jó), szóval azért másokat is hallgass meg ha vannak tapasztalataik. :)

    Crosstalk úgy tudom a passzívra alapból nem annyira jellemző(valaki majd kijavít ha rosszul tudom). Én nagyjából betartom az ajánlott tv nézési távolságot, picit kilógok belőle. 42-es tévém van és olyan 2,5-3 méter körüli távra van a kanapétól. A 6 métert durván túlzásnak tartom a 47-es mérethez, onnan már azért elég kicsinek tűnne. Nekem a 42 colhoz a 2-2,5 tűnik igazán jónak, de a 3 is még belefér, így szerintem 47 és 50-hez is jó kellene legyen a 2,5-3 méter táv, úgy már egész jó hatást kelthet(persze ez ugye azért egyéni preferencia erősen). 2 méternél közelebbről már lehet nem veszi úgy a szemed a 3d-t ahogy kellene ekkora méretnél arról nem is beszélve, hogy azért a passzívnál már lehet el is kezded látni a felezett felbontás csíkjait.

    A színek nagyon rendben vannak, bár nem is variáltam túl a beállításokat, de azért egy látványra menő film így is nagyon, nagyon szépeket produkál :) Felhősödés, na az viszont van. Én nem esek tőle kétségbe, mert a full fekete képernyő azért nem sok filmre jellemző, így nem szokott zavarni, de kétségtelenül ott van pár helyen. IPS paneles ha minden igaz így nem tökéletes a feketéje(szintén nem zavar előbbi okokból, ha a színek lennének rosszak na az bántana), a színek inkább az erőssége.

    Sajnos a jelenlegi Philipsekben nem vagyok annyira otthon, én még a 2012-es évjáratnak jártam jobban utána, de akárhányszor látok az újabbakból kiállított példányt a képük még mindig meggyőz. Többször is olvastam és ezzel egyet is tudok érteni, hogy 6-os szériától érdemes gondolkodni rajta. Kerülendőt nem tudok, de mivel úgy látom 5-ös alatt nem is foglalkozol vele talán nem is nyúlhatsz nagyon mellé :)

    Szerk.: Szintén egyéni preferencia ugyan de szerintem bazi nagy piros pont az Ambilightért is jár a márkának.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák