Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomej

    aktív tag

    válasz misimagaki #865 üzenetére

    Köszi a válaszokat, végül is eldöntöttem, hogy ez lesz. Nem is baj, hogy nem lehet vele nagyon nyomulni, mert van egy kislányom aki rendszeresen velem tart, a mondival meg nem tudtam soha lassan menni. Egyébként elég furcsa a hosszú gázpedál út, meg a motor hangereje, viszont az úttartása nagyon tetszik. Azért is veszem 1.4-el, mert nem szimpi az 1.6 8 szelepes motor (volt már egy o1 1.6 glxi-m anno), abból meg amúgy is csak a tour tudnám most kifizetni. Amit még nem értek az a gyári hifi 10 évvel ezelőtti színvonala. Tök gáz, de nem adok még 130K-t az MP3-ért. Amúgy is meg kell vennem néhány extra szart pluszban (vmi jumbó vacak audio bemenettel, meg vezetékes telefon előkészítés, de a hátsó ablaktörlőt azt amúgy is kértem volna, ja meg 8 hangszóró) mert nincs időm mászkálni szalonokba és sos az autó. Ez van nekik, jövő héten asszem meg is lesz. 4 szín van most nekik, asszem a szatént választom. Ja és az ülése sem nagy szám, de becsületére legyen mondva, a többi ilyen kategóriájú márka is ilyen, vagy rosszabb (kemény ülőfelület, kevés oldal irányú tartás)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák