Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oly

    senior tag

    válasz Peter789 #1950 üzenetére

    Én sem igazán eröltetném az ''új autó - jó autó'' vonalat... :(

    tomej: Értelek én... De kinek mi az átlagos használat!
    Számomra nem az, amikor hétvégén kitolja a garázsból a csóka lemosni... még be sem indítja, nehogy baja legyen :C
    A heti 3-400 km simán nevezhető átlagosnak!
    Ott pedig már a dízel az úr!

    SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

  • tomej

    aktív tag

    válasz Peter789 #1950 üzenetére

    ''én azért is emlegetem a használtat, mert abba még motort raktak annó, megbízható elnyűhetetlen dög, és az árkülönbözet a dízel és benzines között már jóval kevesebb...''

    Ez így van, csak evvel nekem speciel az a gondom, hogy simán át tudna verni vki. egy használt autóval, ha akarna... Pláne ebben a jó kis magyar visszapörgetős világban. Jó tiz éve vettem egy 1.5 éves opelt márkakereskedésből 50 e km-el, szervízkönyvvel, stb. Majd összefutottam egy haverral aki erősen elcsodálkozott, hogy miért vettem meg egy autót 1.5 évesen 150 e km-rel. Mivel egy céges autó volt és szó szerint éjjel-nappal nyúzták. De vissza lehetett csinálni, csak egy kis fenyegetés kérdése volt az egész. Az egyik ismerősöm magánszemélytől vásárolt autóval faragott rá, de neki annyira pofátlanul nem tekerték vissza az óráját, mint nekem. Viszont az biztos, hogy a legtutibb dízel motor a 123-as merci szívódízele, na az télleg elnyűhetetlen volt, még lángosos étalajjal sem lehetett tönkeb@szni, csak kicsit fúrcsa szag volt mögötte...

Új hozzászólás Aktív témák