Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergő_

    őstag

    válasz Retro11 #829 üzenetére

    Ezt nem írtam hogy abban kimerül vagy félreérthető volt. Én is használom ezeket a programokat de nem minden funkciójukat, és nem csak a patch-et.
    Kezd világos lenni hogy mire gondoltok és nagyjából meg is értem már. (Köszönöm Coxernek a kimerítő választ) Pl egy plakátnál, nagyfelbontásban ahol részletek is vannak tényleg elnyúlhat az idő, de nem egy esküvő fotónál ahol két ember van vagy 10. 4 óra sok. Tényleg 600 óra szerkesztés lenne egy esküvőben?

    Megvilágosodás megtörtént. Mi képeket készíteni tanulunk, és értelemszerűen tanuljuk szépen a photoshopot is, de nem a számítógépen születik meg a kép fele. Amúgy ez csak egy kurzus, hetente 6 óra.
    Ismerek olyan fotóst aki festőként kezdte, és eleve művészi hajlamból indult nála a fényképezés, nem megélhetés,kivagyiság vagy technokratizmus.. Higyjétek el hogy egy jól megkomponált képnél nem biztos hogy szükség van egy 100%-os minőségű utómunkára. Gépre sem ha jól tudom, még mindig egy Nikon D70-el tolja, de ami fontosabb hogy sokáig egy kitobival...

Új hozzászólás Aktív témák