Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regent

    aktív tag

    válasz RAM #994 üzenetére

    Lehet, hogy van, de biztos, hogy ezt akarod? Olyan sokat fizet egy freeroll 100. hely? (ugye átlag :) )

    Ha ezt meg tudod csinálni 2 hónapig, akkor SZVSZ fizess be igazi pénzt, amennyit erre szánsz, és játsz azzal. Egyrészt sokan mondják, hogy a freeroll-on nem igazi póker megy, másrészt meg jobban örülsz majd ha többet nyersz.
    Mert gondolom egy idöö után, ha mondjuk sikerülne a freeroll-os terved, akkor az ebbööl nyert pénzen megint csak pókereznél, nem? Vagy annyi pénzre számítasz, amennyi már keresetkiegészítésnek számítana?

    Más.

    Megynyertem egy qualifier-t egy $50+4-es tornára (1+0.2-öön nyertem egy 7+1-es ''jegyet'', és azon meg az 50+4-est). Most örülök, de azért aggódva tekintek a jövööbe, nem érzem olyan veszettül jó tornajátékosnak magam. :)
    A díjazásnál viszont nem értek valamit, 72-en indultunk, az elsöö 11 hely fizet, mégpedig 1-9-ig tornajegy, 10.-> 70% pénz, 9.-> 30% pénz.
    A játékosok által befizetett összes pénz 504$-volt (persze nyilván voltak megnyert jegyesek, mint én, a végén viszont 17$-t osztottak el 70/30 arányban.
    Miért?
    Miért pont annyit?

    <{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

  • #16741888

    törölt tag

    válasz RAM #994 üzenetére

    A frerrolloknak annyira alacsony a sznívonala, hogy én meg merem kockáztatni hogy aki ott nyereséges, az igazi pénzbe nem lesz túl sok sikere, és fordítva ugyanúgy áll a dolog!

Új hozzászólás Aktív témák