Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz viharhozo #699 üzenetére

    Néha tényleg nem, annyira össze-vissza játszanak. Nekem a max. 10 euro-s sng volt, és ahogy láttam azért itt már színvonalasabb játék folyt, mint mondjuk 1,3,5 beugrósokon... A vicc az, hogy minél többet játszottam, az 1 euroson annál nehezebb volt eredményt elérnem. :) , egyszerűen sokszor nagyon túlkattogtam az adott helyzeteket, na meg a prizepool se nagyon kötött le már.

    Itt az A7-et nem igazán értem... még ha suited lett volna, és neki van már 4 szine akkor talán. Az AJ off-nak 1 out, neked meg flopnál 3, turn után 6. Persze én is a legerősebbnek éreztem volna ezt a handet, egy AA simán visszemelt volna ugyanis preflop... A bb, meg tényleg jól játszott, ha beesik neki flopra nut lap, akkor nagyon jó pozícióban van, utána lévő 3 emberből valaki biztos emelni fog...

    Hát itt meg flopig megadhatta 65-el, hiszen ha betalál a flop, könnyen duplázhat. De hogy second párra megadni az all in-t? simán lehetett volna nagyobb párod kézben, vagy 8-od, vagy trips, vagy 5 nagyobb kickerrel, ami volt is jelen esetben... Egyértelműen hibás megadás részéről (hacsak nem 2 overcardra tett), de az ilyen hülyéknek még szerencséjük is van mellé.

Új hozzászólás Aktív témák