Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz regent #964 üzenetére

    Rullez, 2vel visszább, olvashatod mekkora baromnak itéltem magamat, amiért betoltam.a Maradékot, a chek-raise jó elképzelés volt, a király pár pech, az all in megadása idiotizmus.

    Viszont én is kérdeznék, mit gondolsz olyankor amikor kisvak csak megadja, és neked monster van a kezedben? Csak gratulálni tudok az emeléshez, főleg ha még azt is gondoltad hogy nincs lapja/lapom, pff.:) Persze kell egy nagy agyalágyulás is hozzá, hogy betoltam az all int és így végülis jól jöttél ki a dologból, de preflop, nem én voltam aki rosszul játszotta meg a lapját.

    A legjobban utána mégis az tetszett, hogy utána 300 zsetonnel 3all int toltam, és eggyiket se adta meg senki, te se. Lehet nekem vannak agylágyulásaim, de én ezt tudom magamról, viszont a te elképzelésed a játékról ennél érdekesebb, kisvakként nem adtad meg az all int, ne haragudj, ez kb ugyanakkor loserség,ha nem nagyobb, utána eggyiket se adta meg senki. Miért? kb 20szoros stacked volt mint az all in.:) Ha még megadod s rád is emelnek, akkor buktál 300at, nagy ügy.

    Én rögtön beírtam ide, hogy kész, agylágyulás, viszont egészen addíg chipleader voltam, és nem nagyon ellenkezett senki, 1szer talán mutattam lapot, egyébként eggyyiket se.

    Őszintén szólva, ilyen játékkal nem is csodálkozom az elbukott cashgame beülőkön.


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák