Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regent

    aktív tag

    válasz #16741888 #965 üzenetére

    Ha nem lett volna egyértelmüü (úgy látom nem, ezek szerint jobban ki kellett volna domborítanom), nem én voltam aki ellen játszottát, csak annyira írod itt hogy hülye ellenfelek így, barom ellenfelek úgy, játszva duplázol beülööt stb...
    Aztán meg egy hasonlóan hülye lépés tööled (amit persze nagyon ööszintén el is ismersz), és gondoltam, megviccellek. Talán egy hasonló postot írhatott az ellenfeled valahová egy másik topicba.

    Válaszolok a második bekezdésre, pusztán teoretiusan. Igen kb. ezt tenném, amit írtam. KK-om van nagyvakként, nagy stack, föönyeremény, téged a postjaid alapján agressziv játékosnak ismerlek, valszeg a kérdéses játékban is ez a kép alakulhatott ki rólad. Nem tudom konkrétan mi volt, de gondolom mindenki dobott. Ilyenkor tökéletes a helyzet egy vaklopásra az eddig agressziv SB mégsem emel. Miért? Valoszinüüleg olyan lapja van amivel nem fél engedni a nagyvaknak (akinek minden valoszinuuség szerint nincs semmi jó lapja) a flop megnézését, talán magas pár, esetleg magas suited connector. Ax-el nem hiszem hogy nem emelne, azért annyira nem bátor, hogy egy esetleges 483 flopot megkockáztasson. Ha nem lenne semmije, akkor megint csak emelne, bízva az azonnali dobásomban, vagy egy jó flopban, és ott egy emelésben)
    De nekem KK-om van, bízzunk benne, hogy nincs AA-a. Az is megér egy emelést, hogy esetleg (sööt valószinüüleg) nincs semmije és eldobja (azért a dobás annyira nem valószinüü), a KK különben is bajban van ha esetleg netán feltüünik egy A a flopban, és egy agressziv játékos az ellenfél. (ilyenkor mikor nem kéne különösen gyakran van A a flopban :) )
    Azaz emelek 300-at, meglátjuk mi lesz. Ha dobja jól van, ha csak megadja nem tudom mi van, ha rámemel (amire számítok az agresszivitása miatt) akkor nincs más hátra mint all in menni (vagy egy ehhez közeli nagy emelést betolni, bár inkább all in) //sajnos nem tudom pontosan kinek mennyi zsetonja volt, az 1000-es emelésed mekkora részét jelentette//
    Ehhez a KK pont megfelelöö lap egy STT-en, sööt, szerintem konkrétan itt az ellenfelednek ez lehetett a kulcsparti.

    Rámemel 1000-et, //itt én all in mentem volna, amire te valszeg dobtad volna, bár saját bevallásod szerint elborult elmével cselekedtél éppen, úgyhogy ki tudja//
    Megadom.
    Flop érdektelen, szerencsére all in megy a maradék zsetonjaival, úgyhogy ez egy tiszta megadás. Ahogy gondoltam KJ-ja van, dominálom, szinte nincs esélye, meg is van a pot.

    Szóval én ezt a szituációt valahogy így játszottam volna meg. Talán hibás a gondolkodásom, nem tudom, majd a többiek reagálnak ha akarnak, és elmondják a véleményüket.

    Az utána következöö kétségbeesett vergöödésedre nem tudom mit léptem volna, valszeg megadom ööket, bár tényleg furcsa hogy senki nem érzett annyi erööt a lapjaiban, vagy magában, hogy egy ilyen kis stack all in jét tartsa.

    és egy kérdés: Te hogyan játszottad volna a KK-t BB-n, ha mindenki dob, csak az agressziv SB tart?

    [Szerkesztve]

    <{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

  • viharhozo

    addikt

    válasz #16741888 #965 üzenetére

    mit gondolsz olyankor amikor kisvak csak megadja, és neked monster van a kezedben

    Sztem ez az a helyzet, amikor egyszeruen kotelezo emelni. Ha a kis vak csak tart, akkor vagy nagyon rossz vagy nagyon jo lapja van. Mivel a nagyon jonak kisebb az eselye, tolni kell neki. A visszaemeles is jo, egyszeruen nem volt szerencsed. Az allin megadasa egyertelmuen rossz, ez az a pont, amikor visszavonulot kell fujni.

    Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Új hozzászólás Aktív témák