Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz #673 üzenetére

    A calling stationok ellen a legjobb játék, hogy nem emelsz, csak ha tényleg van lapod, azt kifizetik, ha meg még nincs kész lapod, akkor check, emelni nem nagyon mernek.
    Az agresszív játék meg kifejezetten az ultra feszes játékosok ellen jó, márha jó a readed, és nincs lapjuk. :DDD

    Más: A pacific poker egyre jobban tetszik... Tényleg néha azon csodálkozom, hogy biztos nem a play money részlegben játszom? NL25+NL50, de nagyon sok idióta van, nut lapot akarnak kiblöffölni, 1-2 vaknyi hívással akarnak blöffölni (mondjuk ez lehet csapda is, de eddig nem az volt), néha nagyon gyenge lapra adják az emeléseket... Eddig ha jól emlékszem 4 sessiont játszottam, és csak egyszer sikierült tight asztalhoz beülni, összeségében laza játék folyik (habár lehet hogy csak azi4pokeren volt túl tight a játék, ott játszottam a legtöbbet). Vagy QQ-val alacsony flopra megadja az all int az ellen, mikor flop előtt az emelésére még ráemeltem, stb. Egyszóval eddig fekszik a terem, persze megvan ugyanígy a negatív oldala is: a turnre meglévő flush-öm riverre érkező royal veri, rá 2 osztásra másik asztalon straight flush, becallolnak all in-t alacsonyabb párral, mint a flop legnagyobb lapja és beesik a 3-ik riverre. De azért messze nincsenek olyan durva lapütközések mint amiket a b2b rng generált. Mondjuk ez eddig csak rövidtávú tapasztalat, lehet hogy még sokat fogok itt sírni, hogy megint levertek vmi. szarral, de eddig jó. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák