Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viharhozo

    addikt

    válasz regent #647 üzenetére

    Fix limitrol szol, de tokeletesen hasznalhato alacsony NL-hez is.

    Tegnap volt egy tok erdekes tornam. 10 dodo, 530 indulo, vegul 12. lettem. Penzben nem sokat ert, de sebaj. Az az izgi, h gyakorlatilag nem volt lapom. 175 handbol 19-szer neztem flopot, es mindossze harom esetben javult a lapom. Pocketet alig kaptam, volt egy KK, egy TT, harom AK.
    Panaszra azert nincs okom. Az elso oraban KK-val duplaztam egy open-ended straight draw ellen, aztan lazitottam, el is ment a stack ketharmada. A masodik ora elejen UTG-bol elkeseredett allin TT-zel. Ket megado: QQ, AA. Isten jelet kuld, river T. ;) (javulas 1)
    Ezutan agresszorkodtam picit, atlag fole jutottam, majd ujabb kulcshand. UTG+2, szemet jon, foldolok. Ablakvaltas, elkezdek a winampban zenet keresni, hirtelen bevalt a pokeres ablak, es egy jol sikerult kattintassal allinre mentem UTG+1-rol T7o-val. Ujabb isteni jel :) Ketten adtak, termeszetesen vertek (bar lett egy hetes parom), megint vissza az atlag felere.
    Innentol bunkerfoci, minden ertelmes lappal allin. Ketszer volt showdown: AK vs AJ, AJ vs AT, egyszer sem jott le semmi. A husz kozott mar nagyon-nagyon shortstack voltam, K7-tel nyertem QT ellen (persze nem jott semmi), vegul egy KK vegzett ki (ekko javult a lapom a bubimhoz kaptam egy masikat :) ).

    Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Új hozzászólás Aktív témák