Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz ArthurMiller #74 üzenetére

    k10d még nemvolt eisanal így nehezen nyerhetett volna. :)
    használni használ de mennyi megszorítással....

    Nekem emiatt a 3 dolog miatt tetszik a k10d és ezek baromira nem szubjektív csak nekem tetszik dolog:
    -Az, hogy minden objektíved auto matice stabilizált azaz nemlesz zajos/bemozdult a kép mint d80/400dnél nem szubjektív nekem tetszik dolog.
    persze ha az összes obid stabilizált..... de akinek igen az nem 200Kért vesz dslrt....

    -A 100Kra betesztelt zárszerkezet, víz/porállóságot ugye csak d200tudja és mind2ő a hosszú életű dslr kulcsa nemkevés 350D ment el emiatt az örök fotómezőkre. Imho a tartosság megintcsak nem szubjektív tetszik dolog.

    -Obik területén Pentaxnál kell a legkevesebb kompromisszumot kötnöd régi lencsék esetén. ésugye kapsz 1000Ftért Pentax K Mount 28mm f2.8 Macro Lencsét [link] nemrossz. :) Kezdek nagyon örülni annak, hogymár van magyarországon paypal. :)

    Ez a 3dolog baromira nem tetszik, nemteccik dolog.....
    Én többre értékelem magában a stabilizált ccdt mint a d80-d200közti összes difit.... na ez szubjektív tetszik dolog. :)

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák