Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nesa

    veterán

    válasz CPT.Pirk #23700 üzenetére

    Tudod felporgeted a skoda gepkonyvet fekrendszer resznel es olvasod vigyazat az ABS megnoveli fekutat , igazan semmilyen helyzetbe nincs elonye kiveve hogy iranyithato marad.

  • MZsoltee

    veterán

    válasz CPT.Pirk #23700 üzenetére

    Nem busz volt, hanem egy szép merci sport kocsi, de igen, ha az elektrionika nem próbál ügyeskeni akkor sztem megállt voltna.

    A jogsielvételről meg annyit, hogy sztem ez közúti veszélyeztetés, bár nem vagyok jogász, de belefér ebbe a kategóriába.
    Nem a Földközi-tenger partján lakunk, ahol 10 évente egyszer van hó. Ha ,meg úgy gondolja, hogy nincs szüksége lecserélni, mert úgy se lesz hó, legfeljebb egy két napig, akkor ne tegye, szíve joga, de akkor ne induljon el, ha mégis megtörténik. Menjen taxival gyalog, vagy csináljon azt, amit tud, csak a nyárigumis kocsiját, hagya ott ahol van.
    Amúgy pl osztrákoknál az országba se engednek be ilyenkor, ha nincs nálad hólánc, nem hogy téligumi, persze azért az ő viszonyaik mások, de mondjuk sztem nem sokszor van az, mint nálunk, hogy azt mondja az illetékes: Jah, bocsi tényleg tél van! De mi nem gondoltuk, így decemberen...

    aneda: Jól hangzik, de jó hogy irányítható marad, de mekkora egy busz az úthoz képest, sztem nem feltétlenül jó, de nam vagyok szakértő, elfogadom a véleményedet. Igazából oda akartam kilyukadni, hogy nem votl jó választás ide ez a Merci, mert ugye a domborzati viszonyok nem változnak, szóval figyelembe kellene venni, hogy azt is hogy fel tudjanak menni havas jeges úton is a céljukhoz a buszok, mert azért az nem normális, hogy 10 cm-s hóban nem mennek sehova a buszok. Lehet itt is a gumikérdés a fontos, mert asszem 4 évszakos gumikat raknak a buszokra, amik meg megint mindenre jók csak a közeledésre nem.

    [ Szerkesztve ]

    A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

Új hozzászólás Aktív témák