Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M_AND_Ms

    addikt

    válasz CPT.Pirk #53026 üzenetére

    "Menj el egy tiszta levegőjű lehetőleg Mecseki környékre, majd gyere el a Rózsadomb környékére."
    Heti rendszerességgel megteszem. Nem érzek semmiféle panelszagot (de téglaház szagot sem). De az öreg, dogos házakban, meg ahol tényleg nem takarítanak érzem a áporodott doh-, és porszagot. De, mint írtam ez nem építési technológia függvénye, hanem a helyi lakóké. Az autók kipufogógázát meg pont a belvárosi, és nem a panelos részen érzem inkább.
    Szóval, ha hazaérve valami zavarja az orrod, akkor jobb ha ott helyben keresed a problémát és nem általánosítasz. A panelszag nem a magából a beton-panelból árad!

    A mondandóm abból fakad, hogy a szegény panelházakra úgy tekintenek, mint egy nyomortelepre, miközben a sok elcseszett, balfék módra megtervezett, ténylegesen szarul kivitelezett lakóparkot a mennyországnak tekintik.
    Vagy pl.: gondolod egy igazi, élő faluban (nem csak ahova hazajárnak aludni a városban dolgozók) nincsenek szagok? Ott van aztán igazán moslék- és szarszag.

    Én ha "panelház" lennék már rég megtettem volna a feljelentést, ennyi hitelrontás miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

Új hozzászólás Aktív témák