Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    Hááát nem tudom, én lehet, hogy megszoktam a 30 egykét év alatt a "panelszagot", de kötve hiszem, hogy nálunk nagyon kellemetlen szagok lennének. Erre még sohasem panaszkodott egyetlen vendég sem, aki jött hozzánk, pedig vannak finnyás, viszont szókimondó ismerőseink is :D

    Ellenben, voltunk pl. Kővágószőlősön (ahol egyébként van a hétvégi házunk) a falu elején lévő társasházakban lakást nézni, háááát, igaz, hogy azok nagyon öreg házak, de olyan dohos szagot még sohasem éreztem. És ezt már több, nem panel társasházban éreztem. Dohos, büdös szag, a totál nedves pincék miatt, gondolom én. Ilyen azért a panelokban nincs... megaztán akkora a forgalom a panelokban, hogy szellőzik rendesen.

    De persze vannak az elsők között épült panelok, még teljesen más megoldásokkal, nagyobb, mélyebb pincékkel, ott lehet ilyen probléma, hogy a pince felől jön a dohos, penészes szag. Az "újépítésű" panelokban már NINCS a föld alatt pince, csak a földdel egy szinten tárolók, itt már nincs ilyen gond és ezáltal szag sem. Mi is ilyen 10 emeletesben lakunk, ahol föld alatt semmi sincs, ezáltal a lépcsőházak magasföldszintűek, tehát az 1. emelettel indulnak a lakások, a földszinten nincs lakás, csak tárolók meg üzlethelységek. Mi forgalmas helyen lévő házban lakunk, így nálunk van aztán mindenféle a földszinten kívülről: kocsma, kisbolt, ofotért, szoli, fogtechnikus, könyvelő, pneumatika bolt, hentesüzlet, esküvői kellékes bolt és talán még valamit kihagytam :D Aki ismerős a környéken, rátudja vágni, hogy melyik házban lakunk :D

    Szóval nálunk inkább van mindenféle szagok keveréke, de konkrét bűz nincs.

Új hozzászólás Aktív témák