Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz lajos001 #797 üzenetére

    Egy 70-es Pier map volt...asszem minusz max res, extra cold dmg, phys reflect, meg extra 4 projectile módosítóval. Konkrétan nem tudom mi a retekbe haltam meg, mivel az egyik pillanatban még full hp-n voltam a másikba meg már csak nyögött a kari. A fura csak az volt az egészben, hogy egy CB-s ranged mobot lőttem, rámteleportált egy másik shroud walkeres boss, robbant egyet a molten shell és feküdtem. De a CB-s amit lőttem előtte nem volt sehol. Halvány lila gőzöm sincs mi ölt meg 4,8k hp-ról, de azt tudom, hogy a shroud walkeres biztos nem, volt rajta egy extra phys dmg aura de ennyi. Eddig kb semmi sem ütött rajtam 1000-nél többet, semmilyen boss. Vagy kaptam egy irtó desyncet, amit nem vettem észre, vagy az a 3,4 ranged fehér cold mágus le-shotgunolt(értsdt közvetlenül mellőlem lőttek rám, ami miatt 3*5projectilet kaptam be) a g*cibe, ami szintén esélyes, mivel annyi lövedék minusz max ressel simán üt annyit. De ez már sosem fog kiderülni. Most már csak azt nem tudom mi lesz a kövi karakter... :F

    Ha karit indítok viszont biztos hc-n indítok, te meg úgy tudom sc-n tolod.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák