Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • savior

    őstag

    D3 aukciósház jó volt pedig. Volt egy unique öv, amiból jókat tettek ki olcsón. Azokat megvettem és kitettem drágábban. Pár óra alatt elvitték őket. Amúgy eladható lootom sose volt benne. A kiegészítő megjelenése előtt az aranyat eladtam pénzért az aukciósházon keresztül. Összejött belőle 2 hónap alatt talán 60 dollár, amiből megvettem a D3 kiegészítőt meg a Starcraft 2-t DLCkel.
    Akkoriban a gépem is hibás volt, és 30-60 percenként fagyott. Meg az alap D3 is elég nehéz volt, nem élveztem annyira. Aztán a kiegészítővel ellenkezőjére változott: a játék nagyon megtetszett, az aukciós ház meg kikerült.
    Később amikor már ráuntam a játékra 15 dollárért eladtam az accot. (utólag azt mondom hiba volt).
    Most jön majd a D2 : Resurrected meg a D4 és nem tudom melyiket vegyem majd meg...
    PoE-ra térve: két dolog van, amivel nem nagyon tudok kibékülni: az egyik az aukciósház hiánya, amit mindenhol megtudnak amúgy valósítani csak itt nem, a másik pedig a kötelező labor végigvitel, amit nagyon-nagyon utálok.
    Remélem a PoE2-ben ezekkel kezdenek valamit. Mellesleg jöhetne már, hiszen évek óta igérgetik.

    https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

Új hozzászólás Aktív témák