Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #29205 üzenetére

    már visszaszedtem, azt írtam az előbb.

    Tudom, hogy publicban is össze lehet szedni, de ez olyan, mint ha valaki azt mondaná, miért akarsz enni, végbélen keresztül is megoldható a táplálás? Nagyon kevés dolog van, amit a játékban teljesen elhibázottnak érzek, de ez az. Ha a egyébként nem az lenne a meta, hogy rohanj, haladj, akkor is rendszerszinten rossz az, ha hiába a leggondosabb tervezés nem te és a képességeid, hanem egy teljesen random, értelmetlen időpocsékolás állít meg. És nem fél órára, hanem akár napokra. A chaten segítségkérés kényelmi funkció, nem a játék része. Ezen az alapon egy csomó bossfight is lehetne olyan, amit kizárólag carryvel lehet megcsinálni, menj fel a chatre, nem gond.

    46 bónuszos mapot mutat az atlasz, de mivel egy csomót többször is futottam, ez legalább 60-70. Az, hogy tízszer annyi mapon, mint ahány Trial van nem adta be az összeset, az egy végtelenül elb*tt mechanika. (Zana küldetésekkel és próféciákkal sem!) És ezt még az sem indokolja, hogy nem akarják a lab farmolást megkönnyíteni. Egyrészt mára már egyáltalán nem divat - ha valaki sok pénzt akar csinálni, akkor nem labot farmol. Másrészt két héttel a liga indulása után már három offeringet kapsz egy chaosért, később már semmi értéke nincs. Nyugodtan lehetne T1-T6-on fixen egy-egy típusú lab, utána meg a mostaninál ritkább rng, ettől nem változna a játék gazdasága.

    [ Szerkesztve ]

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák