Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remiel

    őstag

    válasz AtHoS #11141 üzenetére

    Nekem ez az első ligám és kb az előző liga végén kezdtem a játékot, így nem vagyok nagy szakértő úgy írom ezt:

    Nem tudom mire gondolsz, hogy kiherélték az Ancestral Warchief-et, mivel előző liga beli tapasztalatom nincs, de azt elmondhatom, hogy én speciel Shaperen és Uber Atzirin kívül mindent megcsináltam (ezt is csak azért nem, mert bénán mozgok el, a többivel semmi gond) és bármit farmolok a játékban (Atlas 122/126), igaz eléggé sikerült kimaxolni a karaktert, bár a gyűrűk lehetnének jobbak. Ja és 95% - ban Biscoval megyek, csak egyes bossoknál cserélem ki az amulettet. A totem alapsebzése minden buff és flaska nélkül 86k körül van és ugye van 3, elég rendesen ledarálnak bármit. Halni akkor halok, ha ész nélkül belefutok egy nagy adag mobba, de ez megint csak az én hibám nem a karakteré.

    Ez a karim, kissé eltértem attól amit az eredeti használója javasolt, de nekem így jó.

    Nagy szerencsém is van ebben a ligában, 11db 6 linket sikerült összehoznom kb 3200 fusion-ból, így a "pénz" nem gond.

    Egy biztos, a következő ligában is AW lesz a main karim, mert nem nagyon tudok hátrányt mondani, max azt, hogy lassabban mapozik, mint egy wander, vagy dp, viszont a túlélési esélyei meglehetősen nagyok. A totemek tauntolnak, felém a kutya se néz jó esetben, lehet futkosni és a tájban gyönyörködni :D

    "Never stop dreaming" - Freddy Krueger

Új hozzászólás Aktív témák