Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Ausztenit #702 üzenetére

    Nekem ugyan TX47AS650E van, de kipróbáltam neked, és megy az index.hu - nem lép ki.

    Amúgy elég lassan jött be, lassan is görgeti - bár valljuk be, ha számítógépen is nézed, akkor nem egy TXT formátumra optimalizált oldal :-) Ergo "sima" weboldal létére azért használ mindent, amit egy böngésző elbír...

    Nem ismerem a te TV-det, de ha a belseje "egyszerűbb" - gondolok itt arra, hogy nem 2magos a procija, vagy kevesebb memóriával gazdálkodhat, akkor simán el tudom képzelni, hogy megfekteti a böngészőt :-/

  • Technoman

    őstag

    válasz Ausztenit #722 üzenetére

    Ausztenit
    Igen, ehhez a típushoz ez a legutolsó fw [link](2014 dec 6.-i kiadású és ha jó látom, pont a network-öt frissítették benne)
    Mivel a Panákra ma Mo.-n hivatalosan 2 év teljeskörű garancia van, így hívd fel a márkaszervizt (a legrosszabb esetben is még vagy 6 hó garanciád lehet)

    Kvardlipot
    Lehet hogy nem voltam túl egyértelmű. krysztyan megtudja nézni penről is és vinyóról a felmásolt filmjeit. A válaszom többi sorai a lehetséges kompatibilitásról szóltak (megelőzvén a "vajon mind a 245789 filmemet meg tudom majd nézni" kérdésre)
    Ma a világon nincs és nem is lesz olyan Media Palyer -beleértve a számomra két csúcs márkát, mint a Popcorn-t és a Dune-t, ami mindenevő lenne. Vedd alapul pld az nCore-s vérpistikét, aki valami sz@r gép, mókolt progijával elkészít , majd felrak -hogy az ő release-e legyen az első- egy avi/.mkv fájlt, amit bár lehet, hogy a PC-s media player le tud játszani a huszadik codec pack után, de azt te is tudod, hogy a végtermékek (TV-K DVD-játszók, media payereknél) sajna nem így történik a frissítés.Ott meg kell várni a céges update-et.
    Több éve van media playerem, nem egy készülékem volt. Mindig akadtak olyan filmek, amiket nem játszott le az akkori aktuális modellem. A jelenlegivel (Dune HD Lite53) vagyok eddig a legjobban megelégedve, de ennél is már beleszaladtam egy 10 bit-es japán mangába, amit nem tudott lejátszani (úgy tudom, hogy még a gyári, műsoros BD lemezek is csak 8 bit-esek), aztán ott van a torrenteken egyre divatosabb H.265-ös kódolású filmek, na erre még nem nagyon vannak eszközök.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák