Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz Imi1981 #556 üzenetére

    Imi1981 Nem számoltam össze a lehetséges képi beállítást, de úgy csillió variációra van lehetőséged.
    Itt van rögtön egy ilyen [link] csak hogy érzékeltessem veled a dolgok mélységét:)))
    Szerintem ezt állítsd be, de a "Colour Temperature" ne "warm2-re" tedd, hanem a már előzőleg írt értékekre.
    (nekem így van beállítva, ahogy az AVforumson ajánlottak és nagyon tetszik a képe)
    Neked gyenge volt dinamikuson a fényerő??????? Jézusom, te még nyáron is kipeckelt, bambi szemmel nézel bele a napba? :)))
    Viccet félretéve, ne felejtsd el, hogy mindig az otthoni fényviszonyok a perdöntőek. Ne egy szétvilágított Media Markt terembe próbáld ki a True Cinema beállítást, mert bár ennél sokkal természetesebb színképet kapsz, de az ember -mivel gyarlóknak születtünk- rögtön viszonyít a többi szép fényes, NAGYON FÉNYES TV-khez. Azok viszont -ennél a beállításnál- nagyon műanyag színeket adnak és hosszútávon a szemet is nagyon fárasztja (anyu és apu is azért szoktak már a híradó után aludni a fotelbe, mert dinamikuson nézik otthon a lapos TV-t és nem azért mert szétdolgozták volna az agyukat:)
    Ezt az üzemmódot előszeretettel szokták a gyártók alkalmazni. Ezt hívja a szakma, parasztvakításnak.
    VA panelesek az idei 6-os sorozatú TV-k (AS600/AS640) ill. a cég 4K-s TV-i (AX630, AX800)
    A 9-es sorozatot még nem láttam, arról nem tudok nyilatkozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák