Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brenor

    aktív tag

    válasz Sirandrish #8355 üzenetére

    Nekem az a bajom, úgy vettem észre, hogy az ellenfél csapatában mindig jó játékosokat fogok ki, a mi csapatunkban meg ügyetlenek vannak. Az arcade-ban van az a 9 win 3 láda és egy ládát se tudok összekaparni, a random karakter generálással próbálkozom és az istenért se tudok wint összehozni. Legutóbb is rage quiteltem, mert annyira felkurt. Komolyan mikor ingyenes szezon volt akkor sokkal jobban élveztem a játékot, de most, hogy megvettem már idegesít.

  • saen

    veterán

    válasz Sirandrish #8355 üzenetére

    Supporttal is lehet nagy befolyásod a végeredményre, nem csak dps-sel. Igazából minden role fontos, mind a hat játékosnak jónak kell lenni. Én gold vagyok egész szezonban, főleg 2100-2400 között ingadozom (127 meccsnél járok), mikor hogy sikerül. Legtöbbet Reinhardttal játszottam és félelmetes, hogy mennyi béna support van. Ügye Reinnel függök a supporttól, ha nem támogatnak rendesen akkor folyamatosan fekszem. Szóval hiába vannak jó dps-ek, jó tankok, ha szar a support, veszíteni fogtok. Hiába van tuti support meg tankok, ha dps béna, veszíteni fogsz. Hiába jó a support meg a dps, ha tankok nem csinálnak helyet, bukni fogtok... Nekem eddig ez a tapasztalatom.
    Egyébként 2100 és 2400 között is elég nagy szakadék van szerintem tudásban. Emellett egyszer találtunk egy isten Anát, még a placementeket nyomta, összeálltunk vele játszani. Gold aljába rakta be, de azóta folyamatosan megy fel. Eleinte öröm volt játszani vele, minden meccset hoztunk, egyszerűen nem tudtam előtte Reinként meghalni, mert minden kritikus pillanatban nyomta a healt, félelmetesen jól tolta. Sajnos már túl magasra jutott (2800 körül), utoljára amikor játszottam vele már nem élveztem, az már nem az én szintem volt... Reinnel ott 22x haltam meg, pedig az átlagom 9 alatt van... Platinum közepe már nem az én szintem, ha szerencsém lesz az alját még rövid ideig talán megcsípem, de ez a max ami bennem van.
    Egyébként a platinum ahol kezdődik a normális csapatjáték, ott már elkezdik az emberek kombinálni az ultikat, ott már nem 6 egyéni játékos játszik, próbálnak csapatként funkcionálni. Emellett kezdik ismerni a jó védő pozíciókat is és használják őket. Gold alján annyi a max csapatjáték, hogy egyszerre mentek, ennél többet ott még nem érdemes várni.

Új hozzászólás Aktív témák