Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz leviske #6051 üzenetére

    oh szerintem szinte bárhova jó :D gyakorlatilag bármilyen teamfightot 6v5-é tud alakítani, vagy csak szimplán ki tud szedni idegesítő helyről embereket.

    a legújabb szórakozásom, hogy jump hook-olok mindenkit. az előző meccsemben egy Hanzo rohadt ideges lett, mert Route 66-on a szikla tetejéről lőtt, kb alig volt látható, úgyhogy felmásztam a payloadra, és onnan ugorva hookoltam ki :D

    amúgy lvl25ként rankedra menni elég veszélyes szerintem. mmint veszíteni nem veszíthet semmit, mert még a lower szintek is élvezhetőbbek mint QP, viszont ha túl nagyok az elvárásai, akkor el tud tántorodni

    speaking of, gondolom knoxékat érdekli ez főleg, de megvan a soloQ rank 2700, úgyhogy újra hajlandó vagyok group-ban játszani :D vége a tryhardkodásomnak

    [ Szerkesztve ]

    f3rdzs0

  • tibee77

    őstag

    válasz leviske #6051 üzenetére

    Nanä, hogy akad olyan en nem is mondtam, de a nagy szämok törvenye nem azt mutatja, hogy az ember 50es szint alatt mär olyan jo, hogy a sajät es a csapata javära väljon az ha compozik.

    Saen: Neked is kb. ugyanazt tudom mondani, hogy magänak nem ärt a comppal, hanem inkäbb a csapattärsaknak.Ha mondjuk valaki egyedül compozik (mint en, mikor nem talältam magam melle senkit) es imädkozik egy normälis team-ert, amiben nem muszäj, hogy prok legyenek csak ne fejjel menjenek a falnak es ne tudjäk mindig jobban hogy mi a jo a csapatnak akkor nem tul szerencses az, ha megnövekedik a 25-ös szintüek szäma a csapatban...Es itt most az elsö 10 rankolo meccsröl beszelek ami kb. a legfontosabb, mert ha itt jol teljesitesz akkor märis ätugrod a büvös veszelyzonät, ahonnan csak nehezen van menekves.Elözö szezonba ez az 55 alatti szint volt, most nem tudom, nem compozok mär jo ideje.Ez az elsö 10 meccs meg pluszban nagyon rizikos, mert tenyleg bärkit kaphatsz magad melle, nagyon jot es nagyon rosszat is.Nekem sosem a rank volt a lenyeg compon hanem, hogy jo meccseket jätszak le, hogy izgalmasak legyenek, leaverek nelkül, hanzok nelkül, fragvadäszok nelkül.Valljuk be, hogy alacsonyabb szinten nagyon ritka az ilyen meccs es main supportnak mint en voltam ez meg szarabb mert nem fogom hozni a meccset egyedül lucioval ha a dps-ek löni nem tudnak, vagy egyesevel rohannak rä az ellenre ahelyett hogy csapatba nyomatnäk.
    Es nem tämadoan leptem fel Mustärmag ellen, csak probältam tanäcsot adni. :R

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

  • oxox

    addikt

    válasz leviske #6051 üzenetére

    igen irtam is korábban...a koncentrált lövése, ha egy szösszenettel gyorsabb lenne, akkor ott lenne a szeren még nagy mapon is.

    de tegnap nagy flash volt azért hanamurán mikor Balu (Reinhardal) megszólalt a kapuban, hogy "ox meg kiment támadni Sym-el" :DDD ...közelharcban elég erős, meghát meglepi az embereket ha rájuk ugrok :)

    jó volt a tegnapi játék is...úgy látom azért csapatban 70-80%-os winrate-et simán hozunk quick playben (aztán ha összeszokunk menni fog majd rankeden is)

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák