Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz #14955008 #3866 üzenetére

    Iszonyat emberek vannak,és elég sok a szólózás,marhára tudom imádni amikor viszem a medicelést,erre a másik 5 5 távoli sarokba beáll védeni.Szaladgáljak,ja.Aztán meg jönnek az élesztések 3-4esével.De sokat nem segít,tolják a payt szépen csoportosan.Tank dettó,viszem a pajzsot,golyózápor,erre beáll mellém 2 marha lődözni,de nem ám a pajzs mögé,csak tudnám,mit gondolnak,mire van? :W Persze hogy 2 másodperc darabja,aztán pislogok egyedül a pajzs mögött,jó esetben a pay takar annyit,hogy lehessen tölteni,míg valamelyik iqharcos spawnol és visszaér megint megdögleni :D

    A reaper és a junkrat azért elég durva OP szerintem,mindkettö túl nagyot irt az ultijával.Főleg a junkrat.A sok kis majom csak gránátozik,oszt jóvan ezerrel,a rohadt kerék pedig megöl egy reinhardtot pajzsostul+még vagy hármat.Reaper dettó,beugrás,még célozni se kell,és persze belebeg szellemként,hogy ki se tudd védeni.A többi ok,szerintem.Erre a kettőre nem tudok ellenszert igazán.És persze mindig ilyen potg megy.Eddig mondjuk 3x sikerült az angyalkával nekem is,mondjuk látszik,micsoda csapatok jönnek össze néha,ha az a potg,hogy megunom a banánt,pisztoly és ölök kettőt.Mondjuk attól nekem Mercy-Reinhardt lesz kedvenc szerintem sokáig...az legalább csapatmóka.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • .LnB

    titán

    válasz #14955008 #3866 üzenetére

    Ezzel várjál még. Kíváncsi vagyok mit fogtok szólni majd a low level ranked szinthez. Az még rosszabb lesz mint a mostani QP. Aki nem ad majd bele kellő energiát, hogy kitörjön abból az alacsony szintű fertőből, az ugyan úgy fog sírni mint most.
    Nehogy azt higgyétek, hogy az maga a mennyország lesz. PTR-en értelmesebb emberek játszanak, de majd mikor éles lesz és midnen marha rászabadul... nem lesz jobb az sem.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák