Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz KisTücsök #10371 üzenetére

    ezt mindenképp érdemes megnézned

    latejumpingot kénytelen vagy megtanulni (nem bonyolult), és azt is hogy egyes falak hogy reagálnak arra hogy wallrideolni akarsz rajtuk. viszont azt csak úgy tudod hogy gyakorolsz nagyon sokat. sajnos az összes fal máshogy viselkedik, úgyhogy a vége általában mindig az hogy meg kell tanulnod :D

    jelenleg bemelegítésnek Ilios Lighthouse-on szoktam a külső részen a szakadék mellett tenni egy két kört, ha azt megtanulod, szerintem sokat segít. főleg azon hogy tisztában legyél azzal, hogy mennyi ideig nem tudsz egy azonos irányba néző falra menni újra :)

    a folyamatos váltogatással ne törődj ha még csak most tanulod, az már nagyon min-maxing, plusz az esetek többségében nem csak az ellenfeleket zavarja össze, de a saját csapatodat is

    a maradék meg tényleg csak gyakorlás. ehhez kénytelen vagy betölteni magadnak egy saját skirmisht hogy körbe körbe menj, és próbálj eljutni fontosabb helyekre, és megszokd az irányítást (a default nem valami jó, szóval kicsit ezt is tesztelned kell, hogy mi az ami működik és mi nem)

    remélhetőleg ez segít, bár én a meccseim 99%ban afk vagyok, és mégis nyerünk

    (#10368) knoxhu: a 24. győzelemre most meglesz a Master is ;)

    f3rdzs0

Új hozzászólás Aktív témák