Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz libus #61046 üzenetére

    Ha jól értelmezem van egy AP-ba rakott CPE710 ami küldi a jelet, és azt leveszi egy másik CPE710 Client módba állítva. Ha így van akkor a már meglévő CPE210 mellé veszel még egyet és AP-ba állítod mindkettőt. Gondolom a CPE710-en is 1 POE Lan csatlakozó van csak, így szükség lesz egy switchre. Ez lehet POE tápfeladású is, amivel a két CPE210-et elvileg elláthatod vele, de használnám a hozzájuk járó adaptereket. Igaz így kelleni fog több hálózati csatlakozó (240V), de így mindennek lesz külön adapter és így ha bedöglik akkor csak az fog megállni, mert ha POE switch meghal akkor minden megáll. Érlelem szerűen a két CPE210-et beállítod a megfelelő két irányba. Nekem hasonlóan van két CPE610, amik ugyanígy AP és kliensbe van hogy a kliensbe állítottnál a POE tápfeladótól az adat kábel egy switch móda állított router van, Így van wifi is és ott van ugye a Lan portok is, igaz 1 foglalt, mert nekem abba van bekötve egy megfigyelő rendszer rögzítője. A maradék Lan portból ha vinnem kéne tovább a netet akkor csak egy CPE210-et vennék, és a saját POE feladójával és a routerrel összekötve már tudnám is távolabbra is küldeni a netet, de nincs egyenlőre rá szükségem, mert a végén lévő router wifije elég hatótávot biztosít, legalábbis nekem elég az amit lefed.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák