Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • venom8888

    őstag

    válasz emeritus #7834 üzenetére

    Mert most nem tudom a jelszavamat,es azert jo volna tudni hogy a penz meg erkezik-e szamlamra, kuldtem igy egy 7000 ft os teszt kuldest,de nem erkezett meg az OTP szamlamra, tudod a TW kuld emailt,ha a penz megerkezik az otp szamlara, vagy eppen ahova kuldod,de meg nem jott meg, pedig 6 ora eltelt, es azt irja a weboldalon hogy delutan 14:40 kor kellett volna meg erkeznie. Na pont ezert nem kuldtem el azt a rengeteg penzt, Anyamat bekell kuldenem az OTP be megint jelszot csinaltatni, pedig 1 honapja voltam bent ugyan ezert :) Anyira feltettem a jelszavamat,hogy nem irtam le sehova,es el is felejtettem :) Na most anyam mar szenyel bemenni megint ugyan ezert,pedig bekell, mert a font most 400 ft, es minden FT esesnel 100.00 eket bukok, ekkora osszeg kuldese eseteben, tehat surgeto lenne.
    De azt talaltam ki, hogy anyam szamlajara kuldom a penzt,mert oda mar sokat kuldtem, az enyemre meg semmit. Es anyam szamlajarol majd at kuldjuk az enyemre, ha otthon leszek,csak fel hogy az adohatosagnak valami nem fog tetszeni, hogy hirtelen kab 15 millat a szamlajara,de szerintem, ahhoz semmi kozuk. Szoval jo lenne ha haza menne a penz most jo atvaltassal, meg ha nyam szamlajara is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák