Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz Fecogame #426 üzenetére

    Mivel ott vagy 15 aláírást kell megejtened, és ezután adják oda a kártyád.

    Tudom. Volt Juniorom, de mivel az átutalások brutálisan drágák, ezért bankot váltottam. Az új banknál elég volt 4 aláírás is, amivel kaptam két számlát, egy főszámlát, meg egy alszámlát az internetkártyához (otpéknél webkártya) + mondtam, hogy legyen netbank, normál bankkártya meg kártyaforgalmi sms, amit később le is mondtam. Sőt ennél a banknál (cib) még a kártyát is le lehet mondani. Egy időben nem volt szükségem kártyára. Tehát a lepapírozást elvégzik, amiben benne van a kártyaigénylés is, ha kéred és aztán postán küldik 1 héten belül.

    Az otpnél meg várhatsz 2 hétig arra, hogy személyesen átvehesd. Ja és bankkártya nélkül mozdulni se bírnak, mert azt ügyfélazonosításra használják. Tehát pl. a számlazárást sem tudtam megejteni bankkártya nélkül, sőt a nő közölte, hogy amennyiben nem mutatom be a bankkártyát kénytelen lesz letiltani és a díjat a számlára terheli. Ó mondom de aranyos. Bevittem a kártyát, lepapíroztuk, kifizettek, viszlát otp. :DD

    450 Ft-ot levontak ezért.

    Olvass kondíciós listát. Az otpnél a junior visa electron éves díja 450 Ft. Lehet, hogy csak az első évben ingyenes, az én időmben még egyáltalán nem volt ingyenes a kártya.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák