Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DiabloCorsa

    őstag

    válasz atta10 #2768 üzenetére

    atta10!

    Ha jól emlékszem azt kérted, hogy a <br> -en kívül ki tud megoldást.

    Ez új sort kezd, illetve ha kétszer írod a betű nagysárnak megfelelő soremelést végez.
    Amit én írtam azzal pixelenként állíthatod a sortávolságot. Na mindegy.


    Egy kis mese, tanulságként azoknak akik azt hiszik, hogy könnyű a programozók élete:

    Szerettem volna Áruházamba olyan funkciót, hogy megjegyezze azokat a termékeket, amit a Vevő már megnézett. Így könnyebb visszanéznie pl. ha árakat akar összehasonlítani, vagy bármilyen okból arra kíváncsi, amit pl, 10 perce látott.

    Találtam ilyet az oscemmerce oldalon bőven. Jobbnál jobbakat!
    Képpel, görgetéssel, fejléccel, boxban, középen stb.

    Egy baja volt mindnek. Ha a képernyőre került 1 termék neve, bárhol, azonnal megjelent a megtenkintett termékek között. Pl. bejött egy kategória neve az oldal közepére, azonnal a megtekintett termékek között szereplet minden termek. Ezek beállíthatók voltak admin oldalról, hány termék jelenjen meg. Ki lehet kapcsolni, hogy 1 sem jelenjen meg stb..

    Magyarul mind szuper, de használhatalan.

    Ekkor gondoltam egyet és megkerestem a létező legkorábbi ilyen jellegű módosítást.

    2003 júliusban írták és publikálták. Ezt nem lehet az admin oldalról állítani, kikapcsolni, mennyiséget beállítani, nem mutat képet és neme gördül a lista.

    DE csak az a termék kerül bele a listájába, amit a Vevő valóban külön megtekint.

    Tehát tökéletes!!!

    Demo Áruházamban megtekinthető a rossz és jó megoldás is.

    A Már megtekintett listában megjelenik minden ami nem kéne és kategória váltásnál eltűnik, mert kategóriák szerint listáz és sorszámoz. Vannak benne képek is.


    A Korábban megtekintett lista nem sorszámoz, nincsen képe, és tökéletes.

    Kb. 3 óra munka volt míg elkészült.

    Diablo. Ha gumira van szükséged ...

Új hozzászólás Aktív témák