Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz amargo #71721 üzenetére

    A gratuláció viszont jár, és még a fényszóróval is szerencséd Volt, szóval duplán jól jártál! :)

    Én erre írtam korábban is, hogy mindenkinek más a gyors/erös, de azt gondolom, hogy az átlagos utazáshoz, közlekedési szituációkhoz ez a sáv ( 180-200 ) böségesen elegendö, rengeteg tartalékkal. :)

    Ahogy néztem, és írtad is, 6 év, vagy 150 Ezer km-t írnak mindenhol a vezérmüszíjra, én erre azt gondolom, hogy mindenki a saját lehetöségei, büdzséje alapján kell mérlegeljen, hogy kiszámolva megvárja ezt az intervallumot, vagy gyakrabban megejti a cserét, mert azért egy ilyen szerelés nem egy 10 Ezer Ft-os mutatvány, viszont ártani biztos nem árt, ha gyakrabban cserélik. :)

    Esetleg ( nem tudom mennyire lehet hozzáférni, meglesni ) a vezérlés burkolatot le lehet pattintani, picit széthúzni, és belenézni, hogy a szíj mennyire viseltes, ha a fogak látszanak, akkor azok milyenek, közelröl még nem láttam A16LET-et, szóval csak tipp, de a Gsi-nél meg tudtam csinálni.

    Én mondjuk - talán túlzottan is - maximalista vagyok, ezért eddig minden autóvásárlásom után lecseréltettem a vezérlést is az elsök között, én nyugodtabban (alszok) vezetek azzal a tudattal, hogy az is vadonat új.
    Persze megint más, ha számlával/szervízkönnyvel/emberáldozattal igazolható módon mondjuk 10 Ezer Km-rel korábban cserélték ki, akkor lehet, hogy nem rohannék cseréltetni, de pl most nézem a 3.2-re is 8 év, vagy 120 Ezer Km az intervallum, nekem 66-nál cserélték, ettöl függetlenül én ki fogom cseréltetni, egyszerüen mert megnyugtat a dolog ( plusz azért ahogy számolom, a 8 év is lassan lecseng ). :)

Új hozzászólás Aktív témák