Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gban

    Közösségépítő

    válasz gzbotii #32206 üzenetére

    Én leírtam már, én is úgy nézem, hogy azt figyelem mikor hagyja el a 25-ös vonást.
    Szerintem sokkal megbízhatóbb mint a kattanásig tankolás, több év tapasztalata mondatja velem (bár leírták hogy az csak megbízhatatlan lehet, és nem adhat jó eredményt, szigorúan az elmélet szerint, az hogy a gyakorlatban bevált, nem számít :U ).
    A vélemények ellenére nekem bevált, és nem igazán szokott előfordulni hogy egyszer 7 litert számolok, legközelebb meg 5-öt. 2-3 tankolásnál amúgy is kijönne a különbség.

    [ Szerkesztve ]

    Postázást nem vállalok.

  • AMD Power

    titán

    válasz gzbotii #32206 üzenetére

    Király vagy köszi. Kérdezte a sógornőm ,hogy Karácsonyra szeretnék-e valamit. Vegyenek nekem motorolajat. Májusig eláll akkor. :DDD

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

  • Declare

    őstag

    válasz gzbotii #32206 üzenetére

    A müszer sosem fog pontosat mutatni. A lenyeg, hogy ha nem tudsz teletankolni (szerintem ez a legpontosabb megoldas, de biztos nem vagyok benne), akkor valassz Te is valamilyen modszert, pl amit gban, irt, hogy mikor hagyja el valamelyik osztast. Szerintem mondjuk ez több sebböl verzik, egyreszt a müszer nem pontos (elakadhat picit, lejtön/emelkedön mast mutat), nem fogod pontosan eszrevenni mikor hagyja el es plane nem fogsz pont akkor tankolni, amikor elhagyja...szoval ebben sok sok liter +/- benne van. Mondjuk mindegyikben van hiba böven.

    Amugy a legfontosabb ugyis az, hogy legyen legalabb 5-6 meresed es annak nezd az atlagat. Amivel sokan jatszanak, hogy tankolnak egy fullt, utana nagypapa üzemmodban vezetnek a tank vegeig aztan tankolnal egy eppen hopp kattanat "telitankot", elosztanak 2 szamot amit latnak es ezzel kis lelkük meg is van nyugtatva, hoho 2 litert eszik a kocsi :) .Egy meres nem meres, statisztika 0. szabaly ;)

    En amugy a teletankolas strategia hive vagyok (nem kattanas es tarsai, addig tankolok, amennyi tenyleg belemegy). Ezzel lehet szerintem a legkevesebbet (1-2 litert) tevedni (es legkevesebbszer benzinkutra jarni :D ). Igy tök mind1, mikor megyek tankolni. Felirom a km allast a tankos cetlire, otthon excelbe beirom mindig a km-t, meg a litert (meg sajat magam bosszantasara az összeget is :DDD ), aztan ebböl keplettel pikk pakk kijön a mennyi az annyi....ezeknek meg az atlaga 5-6 meres utan adja szerintem a legpontosabb kepet.

    De hajszal pontos soha nem lesz, viszont kb jo :))

Új hozzászólás Aktív témák