Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz F_Gergely #28969 üzenetére

    Persze ilyenkor az ember próbálja magát "meggyőzni" ezzel azzal. De valljuk be egy 400e autó ami 1 millióban van és nem 5 év után meg több 10000 km után az finoman szólva is kész csőd és katasztrófa. :O

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

  • Declare

    őstag

    válasz F_Gergely #28969 üzenetére

    Na ez az amit en mashogy gondolok....de lehet nincs igazam.

    Azert is irom, mert emlekszem, amikor nezegettem a kocsikat es talaltam ezt amit meg is vettem, atolvastam a forumot es pont emlekszem amikor irtad, h nem egeszen 400k es milyen tök jo, csak van par hiba, h indexeleskor töröl egyet az ablaktörlö meg stb :) na nekem az elsö gondolatom az volt, h 400k ert venni egy dizel, kombi nagy kocsit, ugy hogy szep hosszu a hibalista amire felhijak elöre a figyelmem haaaaaaaat....AMD Power annyiert vette az alap benzines astrajat...egy jo allapotu trabi kb 100k....akkor 400k ert egy ilyen vectra :F

    En is azon a velemenyen vagyok, mint itt is volt mar rola szo, h akkor inkabb valmiben kompromisszum (pl egy jobb allapotu astra vagy golf es akkor egy tetobox ha csalad utazik...) de az olcso husnak hig a leve....szvsz en egy kisebb jobb allapotu autot valasztottam volna 1 milla körül

    en is pl 1 millioig akartam kocsit venni, de nem talaltam olyat, amibe nyugodt szivvel beleültem volna ugy hogy kint hasznalom legtöbbet Nemetorszagban es szivesen jövök vele haza is.

    Irom ezt persze ugy, hogy nagyon sajnalom az eseted es drukkolok, hogy vegre összealljon es legyen egy jo autod! :K Es persze, ahogy en is irtam, utalom a hasznaltauto vetelt, mert örült nagy lutri....akarmilyen kocsi akarmennyi idös....

    nekem eddig a kocsival kb 1,5 honap es 1500km utan ket ismeretlen dolog van. Az a bizonyos huhogo hang ami a motorbol jön es senki nem tudja a megoldast (talan majd vezerles es vizpumpa csere utan, ami 30k km mulva aktualis, elmulik, mert a szivattyu lehet csapagyas vagy ilyesmi....de meg fogom mondani a szerelönek ha ugyis szetszedik deritse ki mi az). A masik meg ugye ez a EML lampa amit irtam, hogy felgyullad nagy sebessegnel es szervizüzemmodba all a kocsi....ujraiditas megoldja. Ez volt egy ut soran 3x kb....remelem az EGRszelep pucolassal megoldodik. Egyebkent azota nem volt, pedig multkor mentem kb egy 30km t 180 al es semmi...remelem igy is marad, de ettol meg utana lesz nezve :)

    Fogyasztas is tuti, 5,8-6,2 l :C...minden jo vele, tart a szerelem :DDD ...a vezeto ülessel nem vagyok kibekulve...van olyan astra H tulaj, aki be tudja kenyelmesre allitani? :) szerintem lehetetlen

Új hozzászólás Aktív témák