Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Untappd lista

    lo Leginkább saját magamnak, lista ha felkerül vagy lekerül egy-hely az Untappd-re.Mostani lista:Beeráló-...

  • ASUS blog: tágítsunk a látóterünkön!

    ph Egy notebook nagyon jó munkaeszköz lehet, de a kisméretű kijelző sokszor kevésnek bizonyul. Ezen segítenek a hordozható monitorok!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz cOxeR #10141 üzenetére

    Igazából nem értem mi baja lehet. Ugyebár a fűtés is ugyanazzal a vízzel megy, ami a hűtésben kering, tehát vagy az van, hogy nem jó a fűtéscsap, vagy nem jó a termosztát, esetleg vízköves a rendszer. Bár ha nem éri el a víz a 90 fokot, az nem feltétlenül jó, én megejtenék egy termosztát cserét újból...sajnos vannak gagyik, mint pl. a QH termosztátok, amiből egy évben 2-3 darab is kellhet.
    Ha már a termosztát cseréhez úgyis leengeded a rendszerből a vizet, én akkor kivenném a radiátort is és átmosnám az egészet. KrenAtesszal nyáron az én hűtőmet mostuk át...a radiátort kiszereltük, telenyomtuk a legerősebb ecettel, hagytuk órákig állni, majd rázogattuk és végül az egész rendszert slaggal átmostuk....új termosztát, desztvíz és fagyálló került bele, azóta minden jó. Télen leég a hajam a fűtéstől -- sajnos a corsában középen nem hideg levegő jön, hogy rohadjanak meg, ezért meg lehet fulladni -- nyáron pedig rendesen van hűtés. Esetedben a fűtőradiátort kéne megnézni, hogy mi a helyzet, de ha a levegő normális sebességgel jön befele, akkor nem a lamellák vannak eltömődve (nem is lehet, hisz van pollenszűrőd), ezért belül lehet retkes csak.

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák