Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Pompi #154 üzenetére

    Hmmm helyes Xiaomi-ék jó írányba mennek... lepipálni az Apple-t és Samsung-ot is okostelefon témában ár/minőség arányban a legjobb! Ott rohamos tempóban vesznek el az Apple/Samsung táborból potenciális vásárlókat.. OKKAL!

    Múltkor már szemeztem IP camerájukkal... most akkor már sport kamera is... az ár / minőség függvény lesz, hogy letudja-e taszítani a SJCAM-ot, (SJ4000-SJ5000) ami lássuk be nagyon jó ár/minőséget ad (tartozékok is)

    Szóval úgy érzem kicsit későn jöttek... de meg talán épp időben, hogy komoly szeletet kihasítsanak a sportkamera piacból (GoPro - Drift - SONY - SJCAM), ahogy komoly előretörésben is vannak az okostelefon piacon is

    Ambarella chip kedvező... optimalizálássukkal nem lesz kétségem, hogy jóirányba csinálják (okostelefonjaikból ítélve), szóval hmm. meglátjuk mi sül ki (én pozitívat várok - látom)
    Kevés tartozék mínusz pont sjcam-mala szemben, de ha ezt is GoPro tarozék kompatibilissé tesszük, mint pl. a SONY-t máris jó... (bár ja alapból nincs vízálló tok, már mínusz, az SJCAM és SONY esetén is ALAP, pedig a SONY sem viszi túlzásba a tartozékokat, épp mint a GoPro... komoly bevételi forrás az eredeti tartozékok a GoPro-nal és a SONY-nak)

    Mondjuk ez az ocsmány szín nekem nagyon nem pálya... mondjuk megértem, hogy pl. "elveszés esetén", pl. hóba / vízbe... feltűnő! De akkor miért nem lehet már csak 1 szín, mondjuk csak a rikító sárga vagy rikító kék! (bár látom van csak fehér is)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák