Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyemipapa

    senior tag

    válasz energomatt #4229 üzenetére

    Ebbe a topikba nyilván azok jönnek és írnak, akik valamilyen módon érdeklődnek az okosórák iránt. Nyilvánvaló, hogy te nem tartozol közéjük, így nem értem, miből gondolod, hogy bárki kíváncsi rá, te miért NEM akarsz ilyen órát. Én sem írogatok olyan topikokba, ahol számomra érdektelen termékekről vagy tevékenységekről cserélnek véleményt, tapasztalatokat, hogy engem mennyire nem érdekel......
    Vagy csak trollkodni jöttél? Persze valakinek ez is örömet okoz... ;]

    [ Szerkesztve ]

    Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

  • #40564480

    törölt tag

    válasz energomatt #4229 üzenetére

    Futásnál azért van ösztönző hatása. Feleségemnek vettem egy Mi-Band 2-est kicsivel több mint egy éve.
    Addig is futott de most, egyre nagyobb távokat megy. Az eddigi 8-10km ről már 20-22km nél tart. (több mint 15 éve jár futni most az elmúlt évben ekkor a fejlődés) folyamatos HR méréssel mert bent tud maradni az aerob tartományba, (beállítható a figyelmeztetési érték) eddig mindig elszabadult neki a pulzus pedig mellkas öves pulzus mérő órát használt de ugye folyamatosan nem lehet az órát bámulni futás közben. Ennél rezgéssel figyelmeztet, hogy lassítson.
    Ismerősi körben sok pofára esés volt már abból, hogy a vélt távolságról kiderült sokkal kevesebb. Most a telefon gps-nek köszönhetően pontosabb értékekkel lehet kalkulálni.
    A másik dolog ( ez nem párom hanem ismerősök.) az eredmények megosztási lehetősége ami szerintem is nagyon gyerekes, de ha valakit ez ösztönöz mozgásra akkor megbocsátható.

Új hozzászólás Aktív témák