Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz Clemi #2127 üzenetére

    Szempontjaim hasonloak mint a tied, a gyartok persze ettol meg probaljak eroltetni a kismillio funkcioval ellatott eszkozeiket arany aron lasd iwatch, vagy a samsung gear, mikozben a funkciok jo reszet keptelenseg kihasznalni az eszkozok merete miatt. De hat amig loszar van addig vereb is lesz .
    Az utanzatok ,masolatok meg mas lap mert ott sw oldalrol hianyzik a mernoki programozoi munka , igy hw teren hiaba lenne jo egy eszkoz , ha nincs megfelelo sw hozza akkor nagyjabol a hajara kenheti az ember. De vsz a markas eszkozoknel sincs nagyon maskepp , ott meg van a megfelelo sw , cserebe majd hogy nem naponta toltheted az orad (hurra ez aztan az innovacio) . A pebble-t tartom, tartottam jo iranynak de sajnos tul rovid eletuek voltak (gondolom a megfelelo toke hianya is jelentos gond volt naluk)nem tehettek meg mint egy toke eros ceg ,hogy x ideig toljak bele a penzt ,amig kelloen megerosodnek a piacon. Szerintem nem kell sok funkcio ,csak azok amiket felsoroltal ,de azokat stabilan ,keves energia felhasznalassal tudja (hw okok miatt ez alol a gps kivetel ) ...

    6 nap utan 75%-on vagyok , igaz a folyamatos hr monitoring nincs bekapcsolva ...

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák