Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Red@Arc

    tag

    válasz gyuri81 #2466 üzenetére

    Szűk két napja van egy Lem5-ön, amit kiegészítő órának vettem egy Watch S2 és egy Mi Band 2 mellé. Iphone 7-tel használom, így lehet nem teljes körű vagy megalapozott a véleményem. Az óra építési minősége nagyon jó, egyben van. A kijelző képe igen korrekt, kristálytisztán olvashatók a szöveges üzenetek. Az érintésre jól reagál, menük közötti váltás folyamatos. iOS-szel is viszonylag egyszerű volt párosítani, de a telefonos alkalmazása nekem nem működik. Az órát akkor lehet teljes körűen használni ha SIM-et is teszünk bele. Én anélkül használom. A párosítás óta üzenetek, levelek átjönnek. A telefon személyes HotSpot-ját használva megy az internet, így a programok telepítése is. Telefonálni vagy üzenetet küldeni ilyenkor nem lehet, ahhoz kell a SIM. Úgy, hogy csak standalone óraként és az üzenetek fogadására használom reggeltől estig kitart az akkumulátor. Első kézbevételkor a szokásos nyomkodás miatt egy óra alatt kb. 40%-ot esett az akku töltöttsége. Mivel sima android van az órán, a kezelés a kerek óralap miatt esetenként igen nehézkes, és ezen még az sem segít, hogy szögletes formára is lehet váltani. Összességében nem bántam meg, nekem arra bőven jó, amire kell.

    ...csak álmodni mentél! https://www.flickr.com/photos/138293221@N04/

Új hozzászólás Aktív témák