Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz its_grandpa #38002 üzenetére

    Köszönöm szépen, hogy szántál rá energiát.."Rágcsálom" még egy kicsit ezt a dolgot...nézelődöm informálódom...ahogy mondtátok, nem ugrom bele egyből..de az infó nagyon hasznos volt, amit kaptam tőled/tőletek... :R

    Más:
    Segítsetek nekem légyszíves, a 3 napja beüzemelt 3db szenzorom és a gateway miért nem küldött nekem adatot vajon tuyara tegnap 14:00és ma hajnali 03:00 között?
    Itt vannak a képek:
    [link]
    a dátumokból és időpontokból jól látszik, hogy miről beszélek....Ez 3db érzékelő.(azért 6kép mert a "napváltás" miatt így látszik, hogy miről beszélek.

    Mivel pontosan ugyanaz történt mindhárom szenzorral, a szenzor hibát kizárnám,,,de akkor a gateway-el volt probléma vagy wtf :F Egyébként pedig a pillanatnyi hőmérsékletet mutatta a tuya mindhárom esetben, tegnap milliószor ránéztem...Csak a grafikon kotlott meg erre az időszakra...

    Kérdés2.0:

    Ez normális ezeknél a szenzoroknál?
    Nem volt senki a lakásban, nem nyitott senki ablakot, és a szenzor mellett közvetlenül volt egy digitális min/max hőmérő, amin jól látszik, hogy 20.1 alá nem süllyedt a hőmérséklet a valóságban....
    Szóval van amikor előfordulnak ilyen galibák ezeknél az eszközöknél? be kell tudni annak hogy "kici-ocó-kínai", vagy ezt hibának kell elkönyvelni?

    Köszönöm ha van ötletetek mindkét esetre :R

Új hozzászólás Aktív témák