Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erzsébeti

    tag

    Sziasztok!

    Van egy Canon i560 as nyomtatóm, ami évek óta frankón működött.
    Ma este ennek vége:(
    Egy sima Excel táblát akartam kinyomtatni sima feketében, egy oldal volt az egész...
    Olyan 2-3 soronként a fél sort nem nyomtatja ki teljes sorhosszban:(
    Csináltam több nyomatot de mindig pont ugyanott ugyanazokat a sorokat nyomtatta rosszul kb a fél doksi nem lett kinyomtatva:(
    Nyomtatások közben persze próbáltam a tisztításokat (szoftveres), először az egyszerű majd miután semmi változás nem volt akkor a "bővebb" változattal. Így sem csinált semmit.
    Kinyomtattam vele a tesztoldalt de azt is teljesen hibásan nyomta ki (fél sorok hiányoznak teljes lapszélességben).
    Ekkor elővettem egy paint-et. és sima fekete téglalapokat próbáltam nyomtatni, és mellette színeseket is. Ezek a mintatéglalapok voltak olyanok is amik a lap teljes szélességét majdnem kihasználták, de csináltam olyat is ami majdnem a teljes hosszában volt.
    Ezek a minták mind hibásak lettek! Amiből csináltam több nyomatot azon tisztán látszik, hogy pont ugyanott nem adott tintát a nyomtató mint az előzőnél, szinte olyan, mintha direkt úgy lenne rajzolva, ami persze hülyeség, mikor egy fekete téglalapot tisztán kiöntöttem feketével, és ezt akartam nyomtatni...
    Ja, és az ominózus első Excel oldalt nyomtatása a gépre kötött másik nyomtatóval tökéletesen sikeres volt.

    Mit nézzek, hol keressem a hiba okát?
    Tudtok valamit erről?

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák