Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz zka67 #4517 üzenetére

    Gondoltam a fejtisztításra is, mert néha kézileg is csinálnom kellett, mert csíkosan nyomott hosszabb kikapcsolás után (és ja, minden ki-be kapcsoláskor csattog ott magában egy sort).

    Most próbaként kiitatgattam a festékrekesz alatti szivacsból egy zsebkendőnyi tintát. Mi lenne ott, ha sűrűbben használtam volna, de még épp nem annyiszor, hogy ki se kapcsoljam, és ne is kelljen külön fejet fényezni? :DDD

    De még azt sem bánnám, ha pazarolja a tintát, amíg működne egyedül csak fekete kazettával. Abból ugyanis dög olcsón lehet venni utángyártottat...

    Akkor nincs semmi trükk rá, hogy nyomtatni kezdjen, míg nincs benne minden színből üzemkész festékkazetta? Hallottam pl. ilyen chip nélküli utángyártott patronokról, amik nem mérik a tintaszintet. Ha kerítek bele olyat, azzal elvileg működne legalább a fekete-fehér nyomtatás?

    Kidobni a scaner miatt sajnálnám, mert az majdnem működik (mondjuk pont nem az asztali géppel, hanem a laptoppal. és nem ahhoz kéne). Bár scanernek meg túl sok helyet foglal. :DDD

    Ja, és mit ajánlanátok helyette? Csak alkalmilag kéne nyomtatni néhány oldalt, főképp inkább fekete-fehér vagy szürkeárnyalatos képeket.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák