Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz Stylie #3512 üzenetére

    Fekete alatt mit értesz? A külső (ház) legyen fekete vagy csak feketét nyomtasson (mert a színenként cserélhető patronos gépek zöme csak akkor nyomtat ha az összes patron be van téve, és nem üresnek érzékeli őket -> pl: ha nincs bent vagy kifogy a magenta, nem enged nyomtatni feketét sem)?
    Ezek felelnek meg neked (lehet, hogy valamiben - ár - tévedek):
    sx100-sx105-sx110 olcsó, belépő szintű gépek, elfogadható fotónyomtatással, 3-in-1 nyomtat, scannel, fénymásol (PC nélkül is). Kb. 13.000
    sx200-sx205-sx210 mindent tud, amit az előzőek, és van rajta memóriakártya-nyílás és USB PictBridge (PC nélküli nyomtatáshoz). Kb. 17.000
    sx400-sx405-sx410 mint az sx200-as széria, egy kis színes LCD-kijelzővel. Kb. 20.000
    Amelyik supermarket a közeledben van, és akciózza valamelyiket, azt célszerű megvenni. DE: nem tudom, hogyan áll a csata a legújabb gyártású EPSON nyomtatók firmware-je és az utángyártott tintapatronok gyártói között. Lehet, hogy a legfrissebb nyomtatók nem fogadják el a nem originál chipes patronokat (még).

    Amúgy korábban nekem is HP all-in-one-om volt, 21-es patron kellett volna bele, ami kifogyott, 5000-ért láttam hozzá... Eladtam a nyomtatót 4000-ért, vettem egy használt Epson DX7400-t (kb. az sx200 kategória) 8000-ért és nem bántam meg...

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák