Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Sanyi52 #61017 üzenetére

    Igen, az esetenként valóban para volt. Bár lehetett látni és hallani, hogy a gyójtószerkezet elműködött-e (na, és ha ezután nem volt robbanás az tényleg gázos volt) vagy csak balf@sz volt a katona és rosszul dobott ami miatt nem működött el, tehát kellett robbannia (és ilyenkor jött is velem a baka, no meg a sporzselet is a gatyájába ;] ).
    Mondjuk ha a biztonsági idő letelte után (ami több mint 30 perc volt) sem volt füst, sziszegés vagy robbanás akkor odamentem egy 75g TNT préstettel (benne egy TAT8 és 1m idgyzs.) aztán volt bumm. Én nagyon szerettem robbantani, alegnagyobb egy tűnzten 160kg földalatti TNT hálózat volt ami igen szépen szólt - ezt már csak egyfelszínen elhelyezett, 2,5kg SEMTEX überelte, mert az akkorát szól amitől még én is megilyedtem. :DDD Meg attól, mikor a katona keze úgy remegett a félelemtől, hogy a gyufa kihullott a kezéből és nem tudja meggyújtani a gyújtózsinórt sem... vagy még rosszabb, ha hülye volt a robbzsinórt (ha emlékszel élénk ciklámenszívű, nitropenta töltettel és 7000m/sec égési sebességgel rendelkezett) közvetlenül akarta gyújtani! :Y

Új hozzászólás Aktív témák