Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pepe78

    senior tag

    Sziasztok!

    Tapasztalat:

    1, A külföldi munkát illetően mindannyiunknak önerőből kell boldogulnunk.

    Senki nem fog segíteni. 99,9% hogy ez így van/lesz.

    Már megint elfelejtettem, hogy ez MAGYARORSZÁG és hogy milyenek is vagyunk mi...
    9 hónap alatt amíg Wittlich-ben dolgoztam kb 20 magyar kollégával nagyon sokat tanultam.
    Az irigység és a rosszindulat a tetőfokára hág azonnal ha pénzről van szó.

    Ha valaki tudna is valami helyet valahol nem valószínű hogy szólna mert a végén még esetleg jól kereshetnénk és ugye ez meg már milyen dolog. :)

    Én jómagam másik utat választottam a meló kereséssel kapcsolatban. Ha megfelelő az ösvény amit találtam jelzem ha érdekel valakit.

    2, Boltok megbízhatósága Nyíregyházán. Hát ez is egy jó téma. Volt nekem is hülye szituációm a Mastermind-nál -> pedig én ajánlottam itt nektek.
    Az ismerős már nem annyira jó fej mint régen...
    Tesóméknak vettem nyomtatót. Elfelejtettem, hogy az eredeti patront nem lett volna benne használni / ugyanis ezt el kell tenni, hogyha garanciáztatásra kerül sor ezzel küldjék el/ --->>> ezt elhasználták belőle majd ugyan itt vásároltunk hozzá utángyártott patronokat.
    A masina megállt 2-3 hónaposan. Visszavitték a tesómék mert épp Germániában kergettem az "olyrót". 1 hét múlva szóltak nekik, hogy fejhibás de nem javították vagy cserélték mert utángyártott patron volt benne... Valami ilyesmire emlékszem.

    Szóval arra nem volt képes a nagy ismerős hogy szóljon nekik : vegyetek bele innen a polcról 3 k-ért gyári patronokat mert így nem fog összejönni a garanciáztatás.
    Most itt van egy alig használt nyomtató 13K értékben és nem tudjuk/ják használni.
    Ja és én intéztem nekik.

    Nem kértem számlát mert ismerőstől veszem -> kis engedmény is volt / tehát minek is.
    Soha többet.
    Egy számlával már térdre kényszerítettem volna őket.

    Rászoktam a PCX/IPON rendelgetésre. Kis cuccoknál Pick Pack ponton történő átvétellel.
    Azt hiszem maradok is ennél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák