Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akon

    csendes tag

    Kicsit hosszú lesz, de rettentően idegesít, valaki hozzáértő megsegíthetne :)

    Adott egy használt PC, amit nemrég vettem (AMD Athlon X2 4600+, 2 GB RAM, integrált nvidia 6150 SE). A gép tökéletesen
    működik, egyetlen hiba, amit észre vettem rajta pár óra után, hogy netezés közben kifagyott. Újraraktam egy win7et,
    a probléma ugyanúgy megmaradt. Mivel egy régi wifis usb-m volt, szereztem egy újat (TP-Linkg 422G), ami kompatibilis win7el,
    sokan azt mondták, ez lehet a probléma. Nem ez volt, a fagyások megmaradtak. Néha 5 perc után, néha 30, néha 120. Teljesen változó.
    Próbáltam Firefox-al, Chrome-al, végső esetben Explorerrel, a probléma mindenhol jelentkezik. Azt mondták, flash hiba lehet,
    beszereztem a legújabb drivereket, a legújabb Adobe 10.3.x flasht, de semmi.

    Elvittem egy szervízve (3Mérnök alias 3M), hogy netezés közben fagy és nem reagál semmire, egyébként tökéletesen megy,
    film,játék,póker, semmi gondja. Megnézték, a srác azt mondta, nem talált semmi hibát, egész nap netezett rajta.

    AIDA64-el lefuttattam reportot, nem talált semmi különöset, HDD sentinel a vinyót rendben találtam, RAM test sem jelzett semmit.
    Teljesen el vagyok keseredve, van valakinek valami ötlete?

    Én még a tápra gyanakszom most. A régi (legalább 3-4 éves PC) gépemnek a tápkábelét használom, megy vele a gép tökéletesen.
    Nem értek hozzá, de nem lehet, hogy ez a kábel feszültség vagy valami miatt néha ledobja a gépet és ezért fagy be?
    Akinek van bármi ötlete, várom szeretettel :)

Új hozzászólás Aktív témák