Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attiati

    veterán

    válasz Xarina #6038 üzenetére

    én kötöttem és fizetett is balesetnél, igaz, hogy nagyon képben kell lenni még betegen is, mert a biztosító hozza a szerepét és a minimum ellátásra törekszik.
    Végül fizette a repülőgép átfoglalást, kórházi ellátást.

    nézz körbe netrisk kalkulátorban, ott külön jelölik a covid fedezetes biztosítást.
    Olyat nem tudom találsz e, ami csak és kizárólag covidra biztosít.
    Nagyon függ az országtól és az apróbetűt el kell olvasni, hogy pontosan mire biztosít... elfogadja e az adott ország.

    Bedobáltam kalkulátorba és 2 hétre 28e/2 fő, Thaiföld, covid fedezettel.

    Így válasszunk utasbiztosítást Covid-fedezettel

    "
    Az utasbiztosításunk kiválasztásakor érdemes alaposan átgondolni, hogy pontosan mire van szükségünk: autós utazáskor például szükségünk lehet gépjármű assistance szolgáltatásra, aktív pihenés esetén pedig érdemes sport célú ajánlatok között böngészni. Mielőtt döntenénk, feltétlenül hasonlítsunk össze több ajánlatot is: a Netrisk.hu utasbiztosítás kalkulátorában külön jelzést kaptak a Covid-fedezettel rendelkező utasbiztosítások, így könnyebb lehet a választás. Az ajánlatok pontos összehasonlításához mindenképpen olvassuk át a részletes szerződési feltételeket, hiszen biztosítónként változhat, hogy milyen feltételekkel térítenek a koronavírussal kapcsolatos károkra, és az is, hogy pontosan milyen szolgáltatásokat nyújtanak. Vannak biztosítók, akik védettségi igazolványhoz kötik a károk megtérítését, és előfordulhat, hogy egyes fedezetek csak az oltottakra vonatkoznak. Szintén nem egységes, hogy a Covid-fedezet a világ mely országaiban érvényes, és a kártérítés maximális összege is függhet a biztosítótól, így nagyon fontos, hogy mielőtt megkötjük a biztosítást, ismerjük meg a részleteket."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák