Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz VinoRosso #2233 üzenetére

    Nem véletlen hoztam fel ezt a 3-at. Nekem is a CE2 tetszik eddig legjobban, még a debütjáték is jól sikerült, egész érdekes volt a crysis. A Source onnan kúszott be, hogy hiába fejlődik az xray, nekem még mindig jobban tetszik az ősszakállas Source (nagyjából egyidőben indultak, legalább is ami az alpha-kat és a techdemózgatást illeti, és mindkettőt nagy várakozások kísérték), bár elhiszem, hogy erről inkább a rátolt játék tehet (én pl. irtózom az ilyen szoc-retrótól, nem nagyon találnék olyan időszakot a történelemben, ahol kevésbé szívesen élnék, mint a kommunizmusban, főleg mondjuk így vastagon a szovjetúnióban). Hiába egy jó engine, ha a végén egy undorító látványvilágot fest a monitorra, mert nekem ez a véleményem a stalker-ekről, akár screenhotokat nézek, akár élőben látom a monitoromon, semmi szépet nem látok rajta, még az effektezést sem bírom csodálni, mert nem is bírok olyan szemmel ránézni a globális látvány után, ami erényt keres a rúton...

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák