Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz rumkola #37357 üzenetére

    Köszönöm, ez tényleg hasznos volt, már értem miről beszéltek.
    Továbbra sem vagyok híve az ilyen megoldásnak, de megértem hogy miért tűnik elégségesnek.
    Ismerem a csatornát és szerencsére neki nem gépészeti tervezésekből kell megélnie. :)
    Ugyan nekem is csak pár évnyi tudásom van belőle, ahol is megtanultam hogy sok területen nem tudunk olyan kevés anyaggal dolgozni, hogy ne legyen benne 2-3x-os biztonsági tényező.
    Ezzel együtt írom hogy nem vagyok híve az ilyen megoldásnak, egyszerűen több van a fizika tárgyban benne mint amit ebbe belevesztek.

    Gyönyörű ahogy az adott Tuf kártyánál mutatja mennyire inog a gyári kivitelezéssel.
    Szerencsére az én Ti-nél ezt már kiküszöbölték, masszívan rögzül a hűtőhöz a bracket.
    De utána mutatja a többi kártyát, hogy egyszerűen túl nagy a légrés a bracket és a hűtő kerete között, ahol a ventit tartja.
    De nem muszáj a PCházhoz való slot covereket használni, lehet oda mást is csavarozni a megfelelő irányban és vastagsággal.

    Lehet hogy a jelenlegi ATX házam esetében még szintén megfelelne a fenti mint elégséges megoldás, de a moddolt mATX háznál ki kellett szednem a teljes hátulsó "falat", így ott nincs nagyon tartás.
    De az még tervezés alatt áll.

    #37358 KAMELOT
    A kötegelő a modern ember ducktapje...majd mutatok fotót, mert ezt a kártyát ma muszáj vagyok beüzemelni, hét közben nincs időm gépet építeni annyi meló van.

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák