Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    válasz Laraxior #21809 üzenetére

    Jaaaj, a CoD: Cold War-t kaptam a 3080-hoz, redeemeltem, de rettenetes volt (nem online multizom, a single rész katasztrofális). Hát ingyenkuponnak jó volt, de hamarabb fogadtam volna el a halálbugos Cyberpunkot promó keretében. Múlt héten uninstalláltam (a Cold War-t), 170 gigányi salak - szerintem.

    Táp: Gold 750, nevesebb gyártóktól, vagy jónevű OEM-ekkel kooperálóktól. Hallottam már hogy 650-essel is hajtottak már 3080-ast, de szerintem az egy pöttyet necc. Személy szerint egy kilowattosat vettem, de nem azért mert verébre akartam ágyúval lőni, hanem mert 750 Gold árban volt. Picit öregecske elektronikával, de mégiscsak Platinum minősítéssel, 170 ojróért. Hangja gyakorlatilag nincs, full' moduláris, bár a VGA-hoz vezető (amúgy harisnyázott) kábelek olyan flexisek, mint a fagyott kutya lába. A többi kábel okés (a meghajtóké szalagos elrendezésű). Nem teljesen szabvány méret, picit dömdödöm. Lelövöm a poént mostmár a típusa Corsair HX1000 (nem az "i" jelzésű, mert azt vmi szoftverrel még pluszba monitorozni is lehet). Anno amikor már a boltban lézengtem, olvasgattam róla egy pár tesztet, azon kívül hogy 2017-es modell, nem nagyon húzták a szájukat, talán picit az 5V-os ágat ekézték, h az felüllövi egy hangyányit a feszültséget. Eredetileg amúgy csak nézelődni mentem be a Media Marktba, de elkezdtem az árakat is mazsolázni közben, és rájöttem, h teljesen korrekt árban van, így hoztam el. Szeretek impulzusvásárolni amúgy, mégha néha répáért megyek, 'oszt tonhallal jövök ki, mer' annyira jó deal volt... :DDD

    Szerk: kár volt amúgy a CoD-ot redeemelni, jól el lehetett vón' adni, azzal is bentebb lettem volna, dehát késő bánat...

    [ Szerkesztve ]

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák