Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz nexwo #5599 üzenetére

    Ha az Asus emel akkor a többi gyártó is fog, nem hülyék gondolom hogy hozzanak egy olyan döntést ami miatt bevételtől esnek el.

    Ha az emelés okait nézzük, a gondok a gyártással, szállítással, stb, ugyanúgy érintik a többi gyártót is...

    Nagyon szívtam a fogam mikor kifizettem az 580£-ot a kártyámért pedig az "csak" 30-40£ differencia az msrp-hez képest. Ebay-en 700-750£-ért viszik ezeket...azért a pénzért costum 3080-at lehetne venni (ha azokat is nem ebayen árulnák a nyerészkedők 900-1000£ felett).

    A használt MSI gtx 1080 armor oc-met 280£-ért adtam el ebay-en, anno 440£-ért vettem 3 éve. A UK webshopok üresek, készleten gtx 1660ti meg annál gyengébb kártyák vannak meg 3090 2000£ körüli áron.

    Óriási a kereslet, ráadásul ma kezdődik nálunk a lockdown 3.0, sok embernek otthon kell maradnia és játszanának az új címekkel de nincs hozzá hardverük. Nem a legjobb időszak gépfejlesztésre.

    Az előrendelt ryzen 5 5600x-em elvileg 7-én jönne de még nem frissítette a megrendelésem státuszát a webshop, gondolom az is késik majd.

Új hozzászólás Aktív témák