Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    Az Asus rog strix oc 2080ti-m elkezdett crashelni ~70c kornyeken. Semmi gond nem volt amig le nem jott a 4.-ik DLC a borderlands 3-hoz. Azzal kofagyott 1x 2x, ami mar nagyon furcsa volt, mert szinte soha nem volt semmi problema a kartyaval. Meg a rissz-rossz Horizon Zero Dawn is hibatlanul ment sok sok orat.... A fagyasok utan telepitettem az uj Drivert, aztan elkezdett igazan szethullani minden. Most a REdDead2 bench kidob mar 68c-n.... Ami erdekes, hogy a Port Royal, Time spy lefut ha feltolom a ventiket. Azok 73c kornyeken hullanak el. Egyszer sikerult a Red Deadben zolden villodzo anomaliat elohozni mielott kihalt, de nem sikerult kepet csinalnom rola. Szerintetek gariztassam, vagy szedjem szet es nezzem meg a paszta allapotat? Nincs huzva, sot amikor 100mhzet visszabb vettem az orajelbol akkor a kepet is elvesztettem, de lehet csak rosszul csinaltam vmit. Nagyon nem bannam ha gariztatasbol nem tudna visszajonni es visszakapnam a vetelarat, vagy egy vadi uj kartyat kapnek. :)

    szerk. Probaltam mindent is!! Visszaraktam ket regi drivert, mindegyiket DDU-val, tisztan. Stb.

    [ Szerkesztve ]

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák